Angel Haze śpiewa i rapuje dla Channinga Tatuma

4 czerwca 2014
ok. 1 minuta czytania

W realizacji utworu wspomógł ją Ludacris. Mocno elektronicznego kawałka zatytułowanego po prostu „22 Jump Street” można posłuchać na YouTube. – W studiu napędzała nas energia filmu – zapewnia Haze.

W nowym obrazie bohaterowie znani z „21 Jump Street” (2012), oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) otrzymują kolejne zadanie, które będzie wymagało od nich wcielenia się w uczniów college’u. Tym razem jednak przyjdzie im rozprawić się nie tylko z bandytami, handlarzami narkotyków, ale i z samymi sobą. Ich dotychczasowe partnerstwo zostanie wystawione na próbę.

Przypomnijmy, że cykl jest przeróbką popularnego serialu z Johnnym Deppem. Oryginalna produkcja gościła na antenie w latach 1987-1991 i opowiadała o policjantach rozpracowujących sprawy kryminalne wśród młodych. Depp zagrał w ponad 80 odcinkach.

Za kamerą „22 Jump Street” stanęli Phil Lord i Christopher Miller. Autorami scenariusza są Michael Bacall i Oren Uziel. W produkcji grają również Ice Cube, Nick Offerman, Amber Stevens, Peter Stormare, Rob Riggle, Dave Franco, Jillian Bell i Craig Roberts.

Polska premiera zapowiedziana została na 13 czerwca.

Debiutancki krążek Haze, „Dirty Gold”, ukazał się pod koniec grudnia zeszłego roku.