Ania Dąbrowska z hiphopowym producentem

19 sierpnia 2015
ok. 1 minuta czytania

Producentem szóstej płyty Ani Dąbrowskiej jest Olek „CzarnyHiFi” Kowalski, który odpowiadał m.in. za krążki takich wykonawców jak Pezet /Małolat i HiFi Banda. Współpracował także z Sokołem i Marysią Starostą, Izą Lach, Fiszem oraz KęKę. W kolekcji ma dwa albumy autorskie oraz mnóstwo złotych płyt za realizację i produkcję muzyczną.

– Nie chcę stać w miejscu – tłumaczy wokalistka. – Chcę zgłębiać inne rejony muzyczne, pracować z ludźmi, którzy mają zupełnie inne spojrzenie na muzykę, a przede wszystkim wpuścić trochę świeżego powietrza w moje piosenki.

Pierwsze efekty wspólnych działań duetu usłyszymy już wkrótce. Premiera najnowszego singla artystki planowana jest na jesień 2015.

Dąbrowska obecna jest na scenie od ponad dekady (debiutowała w 2004 roku krążkiem „Samotność po zmierzchu”). Dotychczas nagrała pięć płyt. Cztery zdobyły status platynowych, cztery dotarły do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS. Łącznie sprzedała ponad 300 tysięcy egzemplarzy. Jej dorobek zamyka longplay „Bawię się świetnie” z października 2012 roku.