Ania Dąbrowska z nowym materiałem na żywo

31 marca 2008
ok. 1 minuta czytania

Podczas występu Dąbrowska prawdopodobnie zaprezentuje nowe kompozycje. Od początku 2008 roku pracuje ona bowiem nad kolejnym albumem, którego premiera planowana jest wkrótce.

W lutym 2004 roku na rynku pojawił się jej debiutancki krążek – „Samotność po zmierzchu”. Jesienią tego samego roku uzyskał on status Złotej Płyty (ponad 40 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Druga płyta, zatytułowana „Kilka historii na ten sam temat”, miała premierę 16 października 2006 roku i po kilku tygodniach pokryła się platyną (blisko 50 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Ania jest laureatką wielu nagród, w tym Fryderyka 2004 i 2006 w kategorii album roku pop i wokalistka roku.

Muzyka zespołu Sofa to zderzenie hip-hopu z neo-soulem i R&B. Grupę tworzy sześcioro młodych muzyków, w tym aż troje wokalistów. Współpraca z łódzkim raperem O.S.T.R.- em pokazała, że Sofa świetnie sprawdza się w hiphopowej stylistyce. Szerszej publiczności Sofa zaprezentowała się, grając koncerty z takimi gwiazdami światowego formatu jak: US3, Snoop Dogg czy Lauryn Hill. Debiutancka płyta formacji, „Many Stylez”, ukazała się w maju 2006 roku.

Impreza odbędzie się 21 czerwca na poznańskiej Malcie, na Polanie Harcerza.

Bilety kosztują 59 złotych. Sprzedaż wejściówek prowadzi Livenation.pl, Ticketpro.