Ania Rusowicz z audycją w Trójce

10 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

Jak zapewnia Strzyczkowski, rozmowy z wokalistką są już na ostatnim etapie. Dziennikarz i nowy dyrektor Trójki nie zdradził szczegółów audycji, jaką miałaby poprowadzić Rusowicz. Zapowiedział natomiast kolejne powroty dziennikarzy na antenę Trójki.

– Tych powrotów będzie coraz więcej i więcej. Jutro rozmawiam z kilkoma osobami, mogę już powiedzieć, że finalizuję rozmowy z Anią Rusowicz – powiedział w rozmowie z portalem Wirtualne Media. – Zadzwoniła do mnie, rozmawiamy o jej koncercie w Trójce, który byłby nadawany także w streamingu, ale też o własnej audycji Ani. Na razie nic więcej nie zdradzę. Jestem dość uparty, ale i myślę pozytywie, mam wrażenie, że to myślenie udziela się załodze.

Ania Rusowicz to polska wokalistka, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, laureatka Fryderyka. Na koncie ma albumy „Mój Big-Bit” z 2011, „Genesis” z 2013 roku, okolicznościowy zestaw „RetroNarodzenie” (2016) oraz „Przebudzenie” (2013). Z zespołem Mitch & Mitch nagrała też piosenkę „W co mam wierzyć” do filmu „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.