Animowane Blackpink tańczą z Seleną Gomez

2 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Teledysk przedstawia układ taneczny k-popowychch gwiazd i Amerykanki. Całość jest animowana, a choreografię prezentują postaci artystek z gry Zepeto.

Współautorkami kawałka są Ariana Grande i Victoria Monét. Oryginalny teledysk do singla ma już ponad 150 milionów odsłon na YouTube.

\”Ice Cream\” zapowiada \”This Album\”, pierwszą płytę Blackpink, która ukaże się 2 października.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką \”Square One\” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów \”Square Up\” oraz \”Kill This Love\”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, \”Rare\”, miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach \”Truposze nie umierają\” Jima Jarmuscha i \”W deszczowy dzień w Nowym Jorku\” Woody\’ego Allena. Niedawno zapowiedziała udział w komediowym serialu \”Only Murders In The Building\” z Martinem Shortem i Steve\’em Martinem.