Anne Clark i Jamie Foxx na płycie Solomuna

9 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

\”The Centre Will Not Hold\” to sugestywny, pełen emocji, melodyjny house\’owy utwór, który oddaje esencję brzmienia Solomuna. Kompozycja zaczyna się delikatnie narastającym arpeggio, by w finale eksplodować niemal orkiestrowym współbrzmieniem smyczków, syntezatorów i perkusji.

To czwarty singiel z długo oczekiwanego krążka niemieckiego artysty \”Nobody Is Not Loved\”, który ukaże się 28 maja, po \”Tuk Tuk\” z udziałem ÄTNA, \”Kreatur der Nacht\” z Isolation Berlin i \”Home\”. Album przynosi dwanaście nowych utworów producenta nagranych z udziałem takich gości jak z Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman czy Anne Clark.

Wydając debiutancki album \”Dance, Baby\” w 2009 roku, Solomun stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki tanecznej. Jego renomę potwierdziły remiksy m.in. dla Depeche Mode, Lany Del Rey i Leonarda Cohena oraz występy na wielu znanych na całym świecie festiwalach, takich jak Coachella, Tomorrowland czy Time Warp.

\”The Center Will Not Hold\”, przypominający klubowe korzenie twórcy, jeszcze bardziej podkręca oczekiwanie na długo oczekiwany nowy album Solomuna, który ukaże się 28 maja.

\”Nobody is Not Loved\”:
1. Ocean feat. Jamie Foxx
2. Home
3. Your Love Gives Me Gravity feat. Planningtorock
4. The Center Will Not Hold
5. Out Of Focus feat. Zoot Woman
6. Tuk Tuk feat. ÄTNA
7. Never Sleep Again
8. Take Control feat. Anne Clark
9. Kreatur der Nacht feat. Isolation Berlin
10. Wadim
11. Prospect feat. ÄTNA
12. Night Travel feat. Tom Smith