Anne-Marie w duecie z Niallem Horanem

21 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Choć cała tracklista nie została jeszcze ujawniona, Anne-Marie potwierdziła, że na \”Therapy\” trafią jej najnowsze przeboje – \”Don\’t Play\” z KSI i Digital Farm Animals, pełna pozytywnej energii kooperacja z Nathanem Dawe\’em i MoStackiem \”Way Too Long\” oraz opublikowany dziś singiel \”Our Song\” nagrany w duecie z Niallem Horanem.

Współtwórcami piosenek na \”Therapy\” są Max Martin (Ariana Grande, Taylor Swift), Kamille (Little Mix, Headie One), MNEK, Raye, TMS, Blake Slatkin (The Kid Laroi, 24kGoldn), Ed Sheeran, Nathan Dawe oraz Plested (Lewis Capaldi). Nad produkcją czuwali natomiast Mojam (Aitch, Fredo), Fred Ball (Rihanna), TMS i Blake Slatkin.

Odkąd pojawiła się na scenie w 2016 roku, Anne-Marie pozostaje kluczową postacią w popowym świecie. Na koncie ma debiutancki album \”Speak Your Mind\”, który zgromadził 5 miliardów streamów i zdobył platynowy status na Wyspach oraz 5 singli w top 10 brytyjskiej listy przebojów. Anne-Marie rozpoczęła 2021 rok od kolejnego sukcesu. Wydany w styczniu singiel \”Don\’t Play\” spędził 12 tygodni w top 10 UK Charts, stając się największym hitem 2021 roku nagranym przez kobietę. Ponadto, Anne-Marie zadebiutowała w roli jurorki w programie \”The Voice\”.