Anne-Marie zaśpiewała „Alarm” i zachwyciła w „The Voice of Poland”

7 listopada 2016
ok. 2 minut czytania

Wokalistka na żywo wykonała swój hit”Alarm”. Jak 5 listopada przed polską publicznością wypadł utwór, który podbija listy przebojów, można zobaczyć pod tym adresem.

Numer „Alarm” traktuje o trudach bycia w związku oraz o nierzadko pojawiającej się wtedy zazdrości. Utwór powstał po rozstaniu artystki z chłopakiem.

– Kiedy zerwaliśmy, myślałam, że to koniec świata. Potem napisałam o tym piosenkę i dziś jest ona na 51. miejscu brytyjskiego Spotify, ha, ha! – napisała szczęśliwa piosenkarka 15 lipca 2016 roku na swoim Instagramie.

Kawałek bije kolejne rekordy popularności, m.in. w Spotify, również w Polsce, gdzie trafił na listę Poland Top 50. Nagranie do tej pory w serwisie odsłuchano już 100 milionów razy.

Do przebojowego singla powstał klip, który wyreżyserowała Malia James, również fotograf oraz basistka grupy Dum Dum Girls. Można go sobie przypomnieć na tej stronie.

Anne-Marie, wzorując się na starszej siostrze, poszła do szkoły artystycznej, w której uczyła się tańca i śpiewu oraz aktorstwa. W młodym wieku wystąpiła w dwóch produkcjach na West Endzie, gdzie producenci z miejsca zwrócili na nią uwagę. Bo Anne-Marie była równie dobrą aktorką, co piosenkarką. Kiedy wkręciła się w karate, do skończenia 17 lat miała na koncie kilka tytułów mistrzowskich. Jednak muzyka była jej sercu najbliższa i w końcu zwyciężyła.

– Jestem perfekcjonistką. Jeżeli jestem w czymś dobra, ale wiem, że mogę być najlepsza, robię wszystko, aby być najlepszą. Podobnie postępują Beyoncé, Sia, Rihanna – mówi Anne-Marie, wymieniając przy okazji kilka swoich idolek.

Anne-Marie już od pewnego czasu pracuje nad pełnowymiarowym debiutem. – Będzie to album, na którym znajdą się różne klimaty – zapowiada. – Można będzie go porównać do podróży dookoła świata. Chcę, aby wszyscy poznali te piosenki i pokochali je. Chcę, aby było na płycie parę numerów jeden.