Annie Parisse i Ken Marino w muzycznym serialu HBO

17 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

– Cykl pokaże napędzany narkotykami i seksem muzyczny biznes, kiedy wybijały się punk i disco – czytamy w komunikacie HBO. – Wszystko z perspektywy wydawcy, próbującego odnaleźć nowe brzmienie.

Bobby Cannavale zagra głównego bohatera – Richiego Finestrę, założyciela American Century Records, który próbuje wypromować nowe brzmienie i odbudować swą firmę. Partnerować mu będzie Olivia Wilde, która wcieli się w jego żonę, aktorkę i modelkę, prowadzącą hedonistyczny tryb życia. Rayowi Romano przypadła rola bliskiego współpracownika Finestry, Zaka Yankovicha, szefa promocji w wytwórni. Juno Temple sportretuje młodą, ambitną asystentkę pracującą w American Century Records. P.J. Byrne wcieli się natomiast w Scotta Levitta, partnera biznesowego w firmie założonej przez Finestrę.

Annie Parisse zagra szefową PR wytwórni American Century Records, Andreę Zito a Ken Marino wcieli się w Jackiego Jervisa z konkurencyjnej wytwórni.

Mick Jagger podzieli się swoimi wspomnieniami, a także weźmie na siebie obowiązki producenckie. Pomogą mu w tym Alan Coulter, Martin Scorsese i Terence Winter.