Aquasky w Warszawie i Krakowie

19 listopada 2008
ok. 1 minuta czytania

Aquasky to trzyosobowy kolektyw DJ-ów i producentów. W Wielkiej Brytanii są powszechnie uważani za najlepszych przedstawicieli sceny breakbeat. Panowie pojawia się w Warszawie 12 grudnia w ramach mistrzostw świata DJ-ów Ida World Final 2008, które odbywają się w Multikinie Złote Tarasy. Dzień później zagrają w krakowskim klubie Pauza. Z twórczością Aquasky można zapoznać się z pomocą profilu MySpace.

Aquasky pojawią się na scenie w towarzystwie Ragga Twins, braci występujących za mikrofonami już ponad 20 lat. Duet ten miał olbrzymi wpływ na rozwój muzyki ragga/jungle w Anglii. Największą popularność zdobyli na przełomie lat 80. i 90., gdy muzyka jungle słuchana była niemal w każdym klubie w Londynie. Za sprawą tria producenckiego Aquasky wrócili triumfalnie w ostatnich latach z takimi hitami, jak „Ol Skool Times” czy „Have a Good Time”. Na co dzień występują jako MC’s z kolektywem drum’n’bassowymi Brockie & Kenny Ken. Próbki dokonań braci można znaleźć w serwisie MySpace.

Informacje na temat biletów i szczegóły warszawskiej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie Ida World Final 2008. Bilety na krakowską imprezę można zdobyć w barze klubu Pauza.