Archive komponuje dla polskiego „Sępa”

23 sierpnia 2012
ok. 1 minuta czytania

Brytyjczycy, znani z przeboju „Again”, przygotują całą ścieżkę muzyczną do obrazu.

Thriller „Sęp” to nie tylko doskonała muzyka, ale także znakomity scenariusz. Do tej pory fabuła filmu trzymana była w tajemnicy. Niebawem planowana jest premiera zwiastuna filmu, który ma dać przedsmak tego, czego widzowie mogą się spodziewać w kinach. Teaser znaleźć można pod tym adresem.

– Fabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy – tłumaczy producent dzieła. – Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W „Sępie” realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie.

W głównych rolach zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Annę Przybylską, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę.

Na ekrany dzieło trafi 11 stycznia.

Tymczasem 28 sierpnia ukaże się nowy longplay Archive, „With Us Until You’re Dead”. Jesienią zespół zagra cztery koncerty w Polsce – w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, kolejno 27, 28, 29 listopada i 1 grudnia.