Ariana Grande i Justin Bieber charytatywnie skazani na siebie

8 maja 2020
ok. 1 minuta czytania

Teledysk został skompilowany z filmików przysłanych w ramach akcji z hasztagiem #StuckwithU na Twitterze. Wśród osób występujących w klipie poza Arianą Grande z Daltonem Gomezem oraz Justinem Bieberem z Hailey Baldwin znaleźli się m.in. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Demi Lovato, 2 Chainz, Stephen Curry, Ayesha Curry, Gwyneth Paltrow, Chance the Rapper, Lil Dicky, Michael Bublé, Jaden Smith, Ashton Kutcher i Mila Kunis.

Dochody z singla zostaną przeznaczone na na First Responders Children’s Foundation. Organizacja przyznaje stypendia dzieciom pracowników szpitali, policjantów czy strażaków, którzy narażali życie podczas walki z pandemią kronawirusa.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, „Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”. Jej czwarty album „Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Ostatnia płyta „Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album „Changes” miał premierę 14 lutego 2020 roku. Justin Bieber ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii „Killing Hasselhoff”.