Ariana Grande i Stevie Wonder w klipie dla animacji „Sing”

22 grudnia 2016
ok. 2 minut czytania

W wideoklipie pojawiają się Grande, która tanecznym krokiem przemierza miasto, Wonder, który śpiewa i gra na fortepianie, a także postacie z animowanego filmu. Filmik można obejrzeć tutaj.

Energiczny, wypełniony groove’em i wokalnymi popisami numer powstał do animacji „Sing. Zostań gwiazdą”, która opowiada o misiu koala imieniem Buster Moon (Matthew McConaughey), który postanawia zorganizować muzyczny konkurs talentów, aby uratować swój teatr przed ruiną. Do rywalizacji stają m.in. ślimak, goryl, świnki, słonica czy zające. W obsadzie znaleźli się także Seth MacFarlane jako mysz, Tori Kelly jako nastoletnia słonica, John C. Reilly jako owca oraz Reese Witherspoon w roli świni, matki 25 prosiąt, a także Taron Egerton wcielający się w goryla gangstera oraz Scarlett Johansson portretująca punk-rockowego jeżozwierza. Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia 2017 roku. 9 grudnia ukazał się soundtrack do filmu.

Obdarzona 4-oktawowym głosem Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatni longplay 23-latki, „Dangerous Woman”, miał premierę 20 maja 2016 roku.

Amerykanka równolegle prowadzi karierę aktorską. Można ją było niedawno podziwiać w „Królowych krzyku” i „Zoolanderze”. Gwiazda 31 maja i 1 czerwca 2017 roku Ariana Grande wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Stevie Wonder to ceniony soulowy wokalista, autor piosenek, producent i multiinstrumentalista. Uważany jest za jednego z najlepszych artystów XX wieku. Zdobył 25 nagród Grammy, sprzedał 100 milionów płyt i nagrał 30 przebojów, które dotarły do top 10 amerykańskiej listy.