Ariana Grande, Nicholas Hoult i Matthew Morrison w animacji „Underdogs”

15 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Za kamerą familijnej produkcji stanie Juan José Campanella. Głosu postaciom użyczą popowa wokalistka Ariana Grande, Nicholas Hoult („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”), Matthew Morrison („Glee”), Katie Holmes („Dawca pamięci”), John Leguizamo („Chef)”, Eugenio Derbez („Instrukcji nie załączono”), Taran Killam („Zniewolony. 12 Years a Slave”), Bobby Moynihan („Saturday Night Live”) i Chazz Palminteri („Partnerki”).

Bohaterem jest Jake (Morrison), nieśmiały, ale utalentowany gracz w piłkarzyki. Większa od miłości do gry, jest tylko jego miłość do Laury (Grande). Za jej namową daje podczas meczu wycisk lokalnemu chuliganowi Ace’owi (Hoult). Po latach Ace wraca do miasta już jako gwiazda piłki nożnej i chce zniszczyć miasto, a w jego miejsce wybudować stadion. Porywa też Laurę. Kiedy już wszystko wydaje się stracone, piłkarzyki ze stołu Jake’a ożywają. Razem ruszają ocalić miasto i dziewczynę.

Ariana Grande wydała w sierpniu 2014 roku płytę „My Everything”. Wcześniej młoda gwiazda występowała w serialach „Victoria znaczy zwycięstwo” i „Sam & Cat”.

Nicholas Hoult znany jest w z filmów „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Jack: pogromca olbrzymów” i „Wiecznie żywy”.

Matthew Morrison zasłynął rolą Willa Schuestera w muzycznym cyklu „Glee”.