Ariana Grande prezentuje soundtrack „Aniołków Charliego”

11 października 2019
ok. 1 minuta czytania

Ariana Grande jest producentem wykonawczym soundtracku, co po prostu oznacza, że odpowiada za dobór piosenek do nowej wersji „Aniołki Charliego”. Wokalistka pojawia się w kilku numerach na albumie. Na płytę trafiły przede wszystkim kobiece kompozycje. Wśród nich piosenki Nicki Minaj, Chaki Khan i Normani.

Poniżej można posłuchać kompozycji „How It’s Done”, która wykonują Kash Doll, Kim Petras, Alma i Stefflon Don, a którą Ariana Grande pomogła skomponować.

Film „Aniołki Charliego” inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks („Pitch Perfect 2”, „Power Rangers”). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy „Narcos”) napisali scenariusz.