Ariana Grande w puchowej kurtce i namiętność w miejscach publicznych

27 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

W kurtce nałożonej na samą bieliznę gwiazda najpierw wystąpiła w tekstówce do piosenki „Everyday”. Teraz do tego samego nagrania powstał regularnym teledysk, w którym widzimy Amerykankę w tym samym stroju, tym razem w publicznej pralni. Całe wideo z kolei przedstawia rozmaite pary w pełnych namiętności scenach rozgrywających się w miejscach publicznych. W utworze jak i klipie pojawia się też Future. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

„Everyday” to czwarty singel z albumu „Dangerous Woman”, który miał premierę 20 maja 2016 roku. W ramach promocji dzieła 23-latka 31 maja i 1 czerwca 2017 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Obdarzona 4-oktawowym głosem Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”.

Amerykanka równolegle prowadzi karierę aktorską. Można ją było niedawno podziwiać w „Królowych krzyku” i „Zoolanderze 2”.