Ariana Grande z Jimem Carreyem w „Kidding”

31 lipca 2019
ok. 2 minut czytania

Wokalista wrzuciła na Instagram zdjęcie z aktorem i podzieliła się swoimi refleksjami.

– Nie ma słów, by wyrazić mój zachwyt – napisała Ariana Grande. – Jestem wdzięczna za najbardziej wyjątkowe doświadczenie mojego życia. Nie ma nic bardziej szalonego, niż praca z kimś, kogo ubóstwiałaś, zanim nauczyłaś się mówić. Jeszcze bardziej szalone jest odkrycie, że ta osoba jest bardziej wyjątkowa, ciepła i hojna niż można sobie wyobrazić. Zobaczycie mnie w małej roli w show „Kidding” w przyszłym sezonie. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Jim.

Głównym bohaterem serialu „Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Pomysłodawcą serialu jest Dave Holstein

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, „Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”. Jej czwarty album „Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta „Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

there aren’t words. I’ve been staring at my screen and no words do this moment justice. thankful for the most special experience of my life. nothing is crazier than getting to work with and spend time with someone whom you’ve idolized and adored since before you could speak. actually, what’s even crazier is discovering that person to be more special and warm and generous in person than you ever could’ve imagined. i get to make a tiny appearance on the hilarious and deeply moving show Kidding next season. this was a DREAM of an experience. thank you thank you thank you Jim and thank you Dave for having me. i have so much more to say but words actually can’t …. cover it.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)