Ariana Grande z pomocą Zedda

3 lipca 2014
ok. 1 minuta czytania

„Break Free” to drugi singel z nadchodzącego albumu wokalistki i aktorki, „My Everything”. Wcześniej fani mieli okazję zapoznać się z utworem „Problem”, w którym u boku Grande gościnnie pojawia się Iggy Azalea. Teraz do sieci trafił kawałek „Break Free”, którego można posłuchać pod tym adresem. Za produkcję energetycznego numeru odpowiadają Zedd oraz Max Martin.

Druga płyta 21-letniej artystki, „My Everything”, ukaże się 25 sierpnia. Zestaw w wersji standardowej wypełni 12 utworów, w których gościnnie pojawią się m.in. Big Sean, The Weeknd, A$AP Ferg, Childish Gambino i Iggy Azalea.

Oto tracklista:
„Intro”
„Problem” feat. Iggy Azalea
„One Last Time”
„Why Try”
„Break Free” feat. Zedd
„Best Mistake” feat. Big Sean
„Be My Baby” feat. Cashmere Cat
„Break Your Heart Right Back” feat. Childish Gambino
„Love Me Harder” feat. The Weeknd
„A Little Bit Of Your Heart”
„Hands On Me” feat. A$AP Ferg
„My Everything”
Wersja deluxe:
„Bang Bang” feat. Jessie J & Nicki Minaj
„Only 1”
„You Don’t Know Me”

Debiutancki album Grande, „Yours Truly”, ukazał się w sierpniu 2013 roku. Młodą wokalistkę i aktorkę można podziwiać obecnie w serialu „Sam & Cat”.

Dorobek Antona Zaslavskiego, jak naprawdę nazywa się Zedd, zamyka krążek „Clarity” z października 2012 roku. W tytułowym, najbardziej znanym kawałku wokalnie udziela się Foxes. W ubiegłym roku Zedd wyprodukował trzy piosenki z ostatniego albumu Lady Gagi, „Artpop”.