Ariana Grande zachęca fanów do pozostania w domu

25 marca 2020
ok. 1 minuta czytania

Ariana Grande już dość dużo czasu poświęciła w tym miesiącu na zachęcanie swoich fanów do izolowania się w miarę narastania kryzysu związanego z koronawirusem.

Teraz gwiazda opublikowała tweet z nowym utworem z adnotacją: „Tęsknię za pracą, nie mogę się doczekać powrotu do śpiewania, ale na razie zostańmy w domach”.

Na początku tego miesiąca Ariana Grande narzekała na tych, którzy nie biorą COVID-19 poważnie. – Ciągle słyszę od ludzi, że „to nie jest wielka sprawa/wszystko będzie dobrze” – napisała artystka. – Lekkie potraktowanie tej sytuacji jest niezwykle niebezpieczne i samolubne.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, „Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”. Jej czwarty album „Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Ostatnia płyta „Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.