Ariana Grande zaśpiewa na „Igrzyskach śmierci”

5 listopada 2014
ok. 2 minut czytania

Choć lista utworów została ujawniona już wcześniej, znajdował się na niej tajemniczy kawałek – „Track 5”. Teraz wiadomo już, że piosenka nosi tytuł „All My Love”, a wykona ją Ariana Grande. W pracy nad numerem wokalistkę wspomógł Major Lazer.

Informację na Twitterze potwierdziła Lorde, która pełni funkcję kuratora ścieżki muzycznej. Premierę soundtracku wyznaczono na 17 listopada. Na płycie znajdą się także utwory Charli XCX, Chvrches, Bat for Lashes, Grace Jones, The Chemical Brothers i oczywiście Lorde.

W nowej odsłonie młodzieżowego science fiction Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, gdy zniszczyła Igrzyska na zawsze. Pod przewodnictwem prezydent Coin (Julianne Moore) i dzięki radom jej zaufanych przyjaciół, dziewczyna rozpoczyna walkę, żeby uratować Peetę (Josh Hutherson) i naród, który jest poruszony jej odwagą. W obsadzie produkcji znaleźli się też Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Donald Sutherland oraz Stanley Tucci.

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych dzieł „Igrzysk śmierci” (2012) oraz „Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia” (2013). Film powstał w oparciu o trzeci tom literackiej serii Suzanne Collins, „Kosogłos”. Opowieść została podzielona na dwie części – pierwsza z nich trafi do kin w listopadzie tego roku, druga w 2015.

Za kamerą stanął Francis Lawrence („Jestem legendą”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”). Scenariusz napisał Danny Strong („Kamerdyner”).

Obraz trafi do kin 21 listopada.

Ariana Grande w sierpniu wydała płytę „My Everything”. Gwiazda stacji Nickelodeon zasłynęła serialami „Victoria znaczy zwycięstwo” i „Sam & Cat”. Niedawno zapowiedziała udział w animowanej komedii „Underdogs”.