Ariel Pink w listopadzie w Warszawie

25 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Muzyk przyjedzie do naszego kraju w związku z promocją ubiegłorocznego albumu „pom pom”, pierwszego, który wydał jako Ariel Pink, a nie Ariel Pink’s Haunted Graffiti. Zestaw był promowany znakomitymi singlami „Put Your Number In My Phone” (do sprawdzenia tu), „Picture Me Gone” (pod tym adresem) oraz „Dayzed Inn Daydreams” (tutaj).

Zanim Ariel Pink podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią 4AD, zdążył wydać parę świetnie przyjętych płyt, m.in. rewelacyjne „The Doldrums” czy „House Arrest”. Kariera Pinka nabierała rozpędu, a kolejne fantastyczne albumy zjednywały muzykowi nowych fanów. Po podpisaniu kontraktu z 4AD w 2009 roku ukazał się album „Before Today” – doceniony przez Pitchfork i środowisko muzyczne. W maju 2011 roku muzycy Animal Collective zaprosili Ariel Pink’s Haunted Graffiti do udziału w festiwalu All Tommorow’s Parties, nad którym sprawowali pieczę. W 2012 roku Ariel Pink z zespołem wystąpił w Warszawie w związku z premierą płyty „Mature Themes”, drugiej, wydanej pod skrzydłami 4AD. Artysta dał wtedy niezapomniany koncert w klubie Hydrozagadka.

Wejściówki na koncert w Hybrydach wkrótce trafią do sprzedaży. Dostępne będą na stronach Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.