Arkadiusz Jakubik niczym Angus Young z AC/DC. Nowy klip Dr Misio

31 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

W wieku 17 lat wielu chłopaków ma już na koncie pierwsze wypalone papierosy, wypity z kumplami alkohol, a także zadurzenie się w atrakcyjnej nauczycielce. Do tego dochodzi także paczka kolegów, z którymi zakłada się zespół rockowy oraz popełnia rozmaite wariactwa.

Takim właśnie nastolatkiem jest bohater teledysku do piosenki \”Siedemnastolatki\” grupy Dr Misio, w którego wciela się Arkadiusz Jakubik. Niczym Angus Young z AC/DC, ubrany w szkolny mundurek i z tornistrem na plecach, jara szlugi, pije browary, imprezuje, gra z zespołem oraz jest mocno nakręcony na swoją nauczycielkę (choć w refrenie śpiewa: \”Ja deprawować chcę tylko siedemnastolatki\”) .

Piosenka \”Siedemnastolatki\” promuje czwarty albumu grupy Dr Misio, zatytułowany \”Strach XXI wieku\”.

Przypomnijmy, że trzeci album Dr Misio – \”Zmartwychwstaniemy\” z 2017 roku – był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Arkiem Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.

Arek Jakubik ostatnio zagrał w filmie \”Psy 3. W imię zasad\” Władysława Pasikowskiego oraz w serialu \”W głębi lasu\” na Netfliksie.