Arya Stark słucha Eda Sheerana w „Grze o tron”

28 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Rola Eda Sheerana nie będzie wielka i będzie on robić w serialu to, co umie najlepiej, czyli śpiewać. Wysłucha popisu Eda jedna z najważniejszych bohaterek produkcji, Arya Stark, którą gra Maisie Williams, prywatnie wielka fanka Eda.

– Zagrałem w scenie z Maisie. Śpiewam dla niej piosenkę, a potem ona mówi: „O, to ładna piosenka” – ujawnił Ed w rozmowie z Tomem Greenem z The Hits Radio. Wcześniej Sheeran ujawnił, że w serialu pojawia się przez około 5 minut i nie ginie w nim.

W wywiadzie z Greenem Ed przyznał, że pracuje nad jeszcze jednym projektem filmowym. – Nagram ścieżkę dźwiękową i zagram w nim – wyjawił Ed, nie podając jednak tytułu produkcji. – Chciałbym, żeby muzyka była gdzieś pomiędzy tym, co nagrano do „8 mili” i „Notting Hill”.

Anglik przyznał także, że dojdzie do jego współpracy z Taylor Swift. – Na pewno to zrobimy. Tylko trudno powiedzieć kiedy, bo ja właśnie wydałem płytę, a ona pracuje nad swoją.

Najnowszy longplay Eda Sheerana – „÷” ukazał się 3 marca. W ciągu pierwszego dnia, albumu wysłuchało 56727861 użytkowników Spotify, co jest nowym rekordem serwisu.

Poprzednia płyta Anglika to „x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed Sheeran wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to „The A Team”, „Sing”, „Thinking Out Loud”.