Asian Dub Foundation, Apollo 440 i H-Blockx na Targowa Street Festiwal

7 marca 2012
ok. 1 minuta czytania

Asian Dub Foundation to ikona niezależnej muzyki końca lat 90. Stylowo to splot ragga-jungle z dub-basem i gitarowym brzemieniem inspirowanym dźwiękiem sitaru. Ważnym elementem ich muzyki jest dynamiczny wokal oraz społecznie zaangażowane teksty.

Apollo 440, twórcy hitu „Ain’t Talkin' 'Bout Dub”, przyjadą promować najnowszy album „The Future’s What it Used to Be”, którego premiera przypadła na styczeń 2012.

H-Blockx to niemieccy pionierzy łącznia rapu z ostrym rockiem. Autorzy przebojów „Move”, „Little Girl” czy „Countdown to Insanity”.

Targowa Street Film & Music Festival to trzydniowa uczta dla kinomanów i melomanów. Festiwal co roku rozpoczyna się koncertem inauguracyjnym na dziedzińcu łódzkiej „Filmówki”. Tym razem będzie to Lalo Schifrin twórca motywów z takich obrazów, jak „Mission: Impossible”, „Brudny Harry”, „Godziny szczytu”, „Wejście smoka”, „Złoto dla zuchwałych” i „Tango”.

Dwudniowe karnety na koncerty dostępne będą od 15 marca na Ticketpro.pl od 59 zł. W sprzedaży pojawią się również jednodniowe wejściówki. Ponadto osobno biletowany będzie koncert inauguracyjny.

Część filmowa (projekcje, spotkania z twórcami oraz miasteczko festiwalowe), która wciąż czeka na ujawnienie, zwolniona będzie od jakichkolwiek opłat za wstęp.

Szczegóły pod tym adresem.