Autobiografia gitarzysty Korn przedpremierowo na koncercie

18 maja 2010
ok. 1 minuta czytania

Gitarzysta urodzony w 1970 rok w Bakersfield (Kalifornia), zasłynął z dokonań z grupą Korn. Jako współzałożyciel i gitarzysta formacji stworzył jej charakterystyczne brzmienie i wytyczył ścieżki nu-metalowym kapelom. Po wydaniu „Take A Look In The Mirror” (2003), czyli po trzynastu latach współtworzenia Korn, muzyk postanowił odejść z zespołu.

Solową karierę zapoczątkował wydanym w 2008 roku albumem „Save Me From Myself”. Kapela Heada aktualnie kończy nagrywanie nowego materiału w studiu w Nashville po okiem nominowanego do nagrody Grammy producenta Roba Gravesa. Szczegóły dzieła nie są jeszcze znane.

Książkę „Zbaw mnie ode mnie samego” będzie można nabyć przedpremierowo w promocyjnej cenie właśnie podczas stołecznego koncertu. Pozwala ona zobaczyć 10 lat historii Korn, widzianej oczami członka bandu. Autor opisuje proces nagrywania płyt, burzliwą historię koncertów, niekończących się imprez oraz szalonych festiwali i życia w trasie, które doprowadziło do uzależnienia od narkotyków. Head w końcu opowiada o wygraniu walki z amfetaminą i zmianach w jego życiu.

Bilety w cenie 85 złotych (95 złotych w dniu koncertu) do nabycia za pośrednictwem: Metalopolis.pl, Ticketpro.pl, ebilet.pl, Ticketonline.pl, Ticketportal.pl, Kupbilet.pl, Eventim.pl i Bileteria.pl.