Avenged Sevenfold grają Mr. Bungle

3 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór stanowi cover numeru z repertuaru Mr. Bungle, czyli eksperymentalnej kapeli, której członkiem jest Mike Patton. Oryginał pochodzi z 1999 roku i można go sprawdzić na YouTube. – Jesteśmy wielkimi fanami Mr. Bungle – przyznaje frontman, M.Shadows. – To jedna z ich delikatniejszych piosnek i jedna z naszych ulubionych. Pomyśleliśmy, że fajnie będzie zrobić cięższą wersję. Mamy nadzieję, że to zachęci ludzi, by zgłębić twórczość Mr. Bungle. Mike Patton to jeden z najwybitniejszych wokalistów naszego pokolenia.

Przeróbkę wraz z wizualizacją można sprawdzić tutaj.

Avenged Sevenfold to amerykańska heavymetalowa kapela, która powstała w 1999 roku. Zespół był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych, grając dla ponad milionowej publiki. Formacja pojawiła się także na okładkach wielu magazynów, takich jak „Revolver”, „Guitar World”, „Metal Hammer”, „RockSound” czy „Kerrang!”.

Wcześniej kapela wypuściła swoje pierwsze hiszpańskojęzyczne nagranie „Malaguena Salerosa”. Ich ostatni album „The Stage” ukazał się w 2016 roku.