Bajm z dedykacją dla kobiet

8 marca 2012
ok. 1 minuta czytania

– Wiosna to taki czas, kiedy odkrywamy swoje życie na nowo – opowiada o płycie Beata Kozidrak. – Zaczynamy marzyć, wierzyć i planować. Właśnie dlatego ta pora roku wydawała się dla mnie idealna, aby oddać w wasze ręce tak bardzo osobistą dla mnie płytę. Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom – niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla was ukojeniem i inspiracją.

Do współpracy grupa zaprosiła paru gości z zagranicy. Jednym z nich jest Brad Blackwood – tegoroczny laureat nagrody Grammy. Blackwood znany jest ze współpracy z zespołami Maroon 5, Saving Abel czy The Black Eyed Peas. Innym gościem jest Brian Byrne. Jego nazwisko z kolei można skojarzyć z Katy Perry czy U2. Byrne jest autorem aranżacji do jednej z ballad Bajmu, która znajdzie się na nowym albumie. Miał on już okazję współpracować z grupą przy piosence „Krótka historia”.

Oto tracklista:
„Alabaster”
„Miłość przeszła obok”
„Twoja planeta”
„Blondynka”
„Kłamstwa i sekrety”
„Marbella”
„Piękne i podłe”
„Tobie, sobie, jej”
„Siódmy dzień tygodnia”
„Góra dół”
„Zostań dla mnie”

Dyskografię Beaty Kozidrak i spółki zamyka wydawnictwo „Ballady 2” z kwietnia 2008 roku. Poprzedni regularny longplay Bajmu to „Myśli i słowa” z sierpnia 2003 roku.