Basia w Poznaniu wyprzedana

28 września 2009
ok. 1 minuta czytania

Trasa wokalistki związana jest z promocją nowej płyty. „It’s That Girl Again” to czwarty studyjny krążek Basi promowany singlem „A Gift”, a na rynku amerykańskim nagraniem „Blame It On The Summer”.

Fragmenty polskich koncertów mają pojawić się na płycie koncertowej wokalistki i jej nowego zespołu, w skład którego wchodzą: pianista Danny White (Matt Bianco), trębacz Kevin Robinson (znany ze współpracy z Simply Red oraz Paulem McCartneyem), gitarzysta Giorgio Serci oraz występujące w chórkach Annick Clarisse-Willequet oraz Veronique Clarisse. Artystka zapowiada, iż podczas polskiego minitourée przedstawi specjalne akustyczne wersje zarówno nowych piosenek z albumu „It’s That Girl Again”, jak i starszych przebojów.

Bilety na koncert w Zabrzu można nabywać za pośrednictwem Ticketportal.pl oraz Ticketpro.pl a od 5 sierpnia także w kasach biletowych Domu Muzyki i Tańca. Bilety kosztują 160, 190 oraz 250 złotych.

Bilety na koncert w Warszawie można nabywać za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz Ticketonline.pl. Kosztują 150, 190, 200, 220 oraz 250 złotych.