Beach Slang w lutym w Warszawie

1 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Kapela zwróciła uwagę mediów swym bezpretensjonalnym, punkowym brzmieniem. Pierwszą EP-kę, „Cheap Thrills On A Dead End Street” wydali w czerwcu 2014 roku, a kilka miesięcy później światło dzienne ujrzał krążek „Who Would Ever Want Something So Broken?”. Debiutancki, długogrający album grupy („The Things We Do to Find People Who Feel Like Us”) ukazał się rok później.

Obecnie skład zespołu to duet: James Alex, frontman i autor teksów, były członek grupy Weston oraz basista Ed McNulty. Wcześniej do grupy należało jeszcze dwóch muzyków, którzy w niedawnym czasie rozstali się z zespołem.

We wrześniu Beach Slang wydali swój drugi album „A Loud Bash of Teenage Feelings”. Najnowsze wydawnictwo to kontynuacja ich muzycznego stylu – młodzieńczy punk opowiadający tekstami utworów, zgodnie z tytułem płyty, o uczuciach i przeżyciach nastolatków. Grupa kojarzona jest z energetycznymi występami na żywo – w Polsce zaprezentowali się na OFF Festivalu.

Bilety wkrótce trafią do sprzedaży i dostępne będą na Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.