Bebe Rexha ma wielkie oczekiwania

16 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

22 czerwca ukaże się debiutancka płyta Bebe Rexhy, „Expectations”. Zanim to nastąpi, możemy posłuchać jeszcze jednej pochodzącej z niej piosenki. Bebe udostępniła utwór „I’m A Mess”.

Bebe Rexha zatrudniła do współpracy producenckiej przy „Expectations” wybitnych specjalistów, którymi są Max Martin, Ali Payami, Jussi, Jason Evigan, Louis Bell, The Stereotypes i Hit-Boy. Sama Bebe jest współautorką i współproducentką każdej z piosenek na albumie. Bebe Rexha to również autorka megahitu Rihanny i Eminema „Monster” (poczwórna platyna w USA), współpracowała z takimi sławami jak David Guetta, Nicki Minaj i Afrojack (przebój „No Broken Hearts” oraz „Hey Mama”), G-Eazy („Me, Myself & I”; numer 1 popowego i hiphopowego Billboardu) czy Martin Garrix („In The Name Of Love”). Piosenkę „I’m A Mess” napisała z Jussim i Justinem Tranterem („Sorry”).

Wcześniej Bebe Rexha ujawniła singel „Meant To Be” feat. Florida Georgia Line, który obecnie okupuje pierwsze miejsce w notowaniu Billboard Hot Country Chart i robi to już 28 tydzień. W streamingu piosenki posłuchano już ponad miliard razy, a singel zyskał w USA status potrójnej platyny.