Beck i Robyn śpiewają dla Emmeta

6 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

Becka w piosence wspomagają Robyn oraz hiphopowo-komediowy tercet The Lonely Island. Piosenka znajdzie się na soundtracku do animacji „Lego przygoda 2”. Matt and Kim, Dillon Francis czy T-Pain także pojawia się na płycie.

W poprzednim filmie przebojem była kompozycja „Everything Is Awesome”, w realizacji której także pomogli The Lonely Island.

W „Lego przygoda 2” zobaczymy nowe przygody Emmeta, który ciągle jest zadowolony bez powodu. Towarzyszyć mu będzie Lucy (która zostaje porwana) Batman i inni przyjaciele oraz wrogowie.

Chris Pratt wróci jako Emmet, Elizabeth Banks pojawi się jako Lucy (Wyldstyle), Will Arnett znów będzie Batmanem. Poza tym w filmie usłyszymy Nicka Offermana, Alison Brie, Tiffany Haddish, Stephanie Beatriz oraz Arturo Castro

Przypomnijmy, że bohaterem filmu „Lego: Przygoda” był Emmet (Chris Pratt), przeciętny ludzik Lego, robotnik, który przez pomyłkę zostaje wzięty za najbardziej wyjątkowego bohatera w świecie klocków i wysłany w misję uratowania swoich ludzi przed złym tyranem (Will Ferrell). Film, którego realizacja kosztowała 60 milionów dolarów spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem na całym świecie i zarobił 468 milionów dolarów.

Za reżyserię filmu „Lego: Przygoda 2” odpowiada twórca „Trolli” Mike Mitchell. Nad scenariuszem pracowali Phil Lord i Chris Miller.

Film trafi do kin 8 lutego 2019 roku.