Beck przerabia Paula McCartneya

25 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

16 kwietnia ukaże się album \”McCartney III Imagined\”. Na płytę trafią remiksy piosenek z płyty \”McCartney III\”, którą były Beatles wydał w 2020 roku. W ramach promocji albumu najpierw ukazał się remiks Dominica Fike\’a utworu \”The Kiss of Venus\”. Teraz Beck pochwalił się swoją przeróbką kompozycji \”Find My Way\”.

– Kilka lat temu spotkałem się z z Paulem i jego żoną Nancy – wspomina Beck. – Nancy chciała iść na tańce. Wylądowaliśmy w jakimś klubie w West Hollywood i pamiętam, że Paul i Nancy naprawdę bawili się lepiej niż ktokolwiek inny na parkiecie. W zeszłym roku, kiedy poprosił mnie o zremiksowanie tego utworu, przypomniałem sobie tamtą noc i chciałem przywołać ducha tego wieczoru. Najlepsza część całego doświadczenia nastąpiła tydzień po tym, jak oddałem remiks, kiedy Paul zadzwonił i powiedział mi, że przez cały tydzień tańczył w swojej kuchni do mojej przeróbki.

Poza Beckiem remiksy na albumie \”McCartney III Imagined\” przygotowali m.in. Phoebe Bridgers, St. Vincent, Blood Orange, Anderson .Paak, Damon Albarn, Josh Homme, Khruangbin, Robert 3D Del Naja, Ed O\’Brien z Radiohead i Idris Elba.