Beck rozczarowany Pink

18 czerwca 2003
ok. 1 minuta czytania

Utwór „Feel Good Time” został napisany i nagrany kilka lat temu przez Becka oraz Williama Orbita. Kompozycja w wykonaniu Pink trafi na soundtrack do filmu „Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość”. Według amerykańskiego muzyka i wokalisty, młoda piosenkarka poszła na rękę stacjom radiowym.

– W jej interpretacji nie ma tych zwariowanych gitar – pożalił się Beck na swojej stronie internetowej. – Prezentując teraz swoją czułbym się jak na popisach karaoke. Ale niech będzie, jak jest. Moja wersja unosi się gdzieś wokół. Mam nadzieję, że tego lata usłyszycie to czy inne wykonanie tej piosenki na plaży, przy basenie czy w parku. Bawcie się dobrze.

Beck, którego twórczość przerabiali wcześniej m.in. Johnny Cash, Tom Petty i Weird Al Yankovic, cieszy się, że jego utwory żyją także poza jego produkcją. – Mam dużo szacunku dla tradycji komponowania – dodał artysta. – Jeśli „numer” jest dobry, sprawdzi się w różnych stylach i wykonaniach.

Obraz „Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość” trafi do polskich kin 4 lipca. Soundtrack będzie można kupić już 30 czerwca.