Beck śpiewa dla rozwiedzionej Sary Jessiki Parker

3 października 2017
ok. 2 minut czytania

Za soundtrack do trailera posłużył numer „Square One” z nadchodzącej płyty Amerykanina, „Colors”. Spot z muzyką artysty i zapowiadający powrót produkcji na antenę HBO w styczniu 2018 roku można obejrzeć pod tym adresem.

Serial przedstawia losy Frances (Parker), kobiety, która niespodziewanie postanawia przemeblować swoje życie i małżeństwo. Niestety, nowy początek okazuje się o wiele trudniejszy, niż przypuszczała. W cyklu występują też Molly Shannon, Talia Balsam i Sterling Jerins. Twórczynią jest Sharon Horgan.

Longplay „Colors” to wielki powrót Becka do popu. Autor niezapomnianego hitu „Loser”, zdobywca Grammy za przepiękny, akustyczny album „Morning Phase” znów odważnie eksploruje świat hiphopowych bitów, nowoczesnych brzmień i roztańczonych piosenek. Magazyn „Rolling Stone” przedpremierowo okrzyknął nowy materiał jako „euforyczny powiew eksperymentalnego popu”. Longplay ukaże się 13 października.

Do współpracy nad „Colors” Beck zaprosił Grega Kurstina, który wcześniej czuwał na nagraniami m.in. Adele, Kelly Clarkson czy Sii. – Ta płyta powinna wyjść rok lub nawet dwa lata temu – przyznał artysta w wywiadzie dla „Rolling Stone’a”. – Ale to skomplikowane piosenki, w których dzieje się wiele rzeczy na raz. Nie brzmią ani retro ani nowocześnie. To było naprawdę wyzwanie – zebrać to wszystko do kupy, by pasowało do siebie i nie brzmiało jak jeden wielki bałagan.

Oto tracklista:
1. Colors
2. 7th Heaven
3. Im So Free
4. Dear Life
5. No Distraction
6. Dreams
7. Wow
8. Up All Night
9. Square One
10. Fix Me

Beck to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej alternatywy. Popularność przyniósł mu singel „Loser” (1994). Najważniejsze albumy artysty to „Odelay” i „Sea Change” – magazyn „Rolling Stone” obydwa zamieścił w rankingu najważniejszych płyt wszech czasów. W swej twórczości sięga po folk, funk, soul, hip-hop, alternatywny rock, country i psychodelię. Dorobek Amerykanina zamyka longplay „Morning Phase”, który miał premierę w 2014 roku.