Beckhamowie polują na dom

16 stycznia 2007
ok. 1 minuta czytania

Słynna para rozpoczęła już poszukiwania odpowiedniego domu. – David jest bardzo podniecony kontraktem z Los Anegele Galaxy – mówi była Spice Girl. – Oboje nie możemy doczekać się przeprowadzki. Oglądałam już wiele posiadłości. Chcę być pewna, że nasz nowy dom będzie idealny dla Davida i dzieci.

Wśród rezydencji, które Beckhamowie biorą pod uwagę, znalazł się m.in. dom Chrisa Evansa i Billie Piper za 8 milionów dolarów, w którym później mieszkał także Lionel Richie. Willa wyposażona jest w pięć sypialni, sześć łazienek, odkryty basen, wodospad i salon spa.

Innym domem, który spodobał się Victorii Beckham, jest posiadłość w Hollywood Hills za 10 milionów – tuż obok rezydencji Britney Spears i Robbiego Williamsa. Na terenie posesji znajdują się m.in. korty tenisowe, boiska do koszykówki i odkryty basen.

Na celowniku słynnej pary znalazł się również dom należący niegdyś do Elizabeth Taylor. Stylowa rezydencja kosztuje 8 milionów dolarów.

Agenci nieruchomości przygotowują dla Beckhamów listę szkół w pobliżu każdego domu, do których uczęszczać ma trójka ich dzieci.

Beckhamowie przeprowadzają się do Ameryki w związku z 5-letnim kontraktem piłkarza z drużyną Los Angeles Galaxy.