Będzie rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa

8 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Sami zainteresowani oczywiście nie potwierdzili tego, że ich związek znajduje się w poważnym kryzysie, ale twierdzą tak osoby z bliskiego otoczenia rapera i celebrytki. Magazyn „US Weekly” podał wręcz, że to Kim Kardashian chce rozwodu. – Trochę zajmie uzyskanie go, ale ona nie chce dalej być mężatką – napisała gazeta.

Podobno relacje Kim i Kanye nie są najlepsze od kilku miesięcy, a pogorszyły się, gdy muzyk trafił w Los Angeles Dio szpitala na terapię z powodu depresji. A zaczęło się, gdy celebrytka zabrała dzieci na wakacje do Meksyku, nie informując o tym Kanye Westa.

Anonimowi informatorzy twierdzą, że Kim Kardashian będzie się domagać pełnej opieki nad trzyletnią Northem i rocznym Saintem.

Zarówno Kim, jak i Kanye nie skomentowali tych doniesień.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył 21 statuetek Grammy. Magazyn „Time” dwukrotnie zamieścił go na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką.

Kim Kardashian najlepiej znana jest z reality show „U Kardashianów”. 35-latka poślubiła rapera w 2014 roku. Para doczekała się dwójki dzieci, córki North oraz syna Sainta. Celebrytka wystąpiła w dwóch teledyskach męża – do singli „Bound 2” i „Wolves”.