Bella Thorne chce żebyście z nią poszli

27 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

„Walk With Me” jest jednym z pięciu utworów, jakie aktorka i wokalistka nagrała do romantycznego filmu „Midnight Sun”. Wcześniej artystka zaprezentowała klip do piosenki „Burn So Bright”. Nowej kompozycji można posłuchać poniżej.

Bohaterką obrazu jest 17-letnia Katie (Bella Thorne), która dni musi spędzać w domu, gdyż nawet najmniejsza dawka słonecznego światła może byś dla niej śmiertelna. Nie przeszkodzi jej to jednak w letnim romansie z Charliem (Patrick Schwarzenegger). Za reżyserie odpowiada Scott Speer, a za scenariusz Eric Kirsten. Premierę w USA wyznaczono na 23 marca.

Bella Thorne znana z „THE DUFF [#ta brzydka i gruba]” próbuje regularnie godzić karierę aktorską z wokalną. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki „Made in Japan” (2012) i „Jersey” (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel „Just Call”.

Niedawno można ją było oglądać w serialu „Famous in Love”.

Patrick Schwarzenegger to syn Arnolda, który postanowił jak ojciec zostać aktorem. Na koncie ma udział w produkcjach „Długa droga do domu”, „Królowe krzyku”, „Bez miłości ani słowa” czy „Jeszcze większe dzieci”.