Bemy z nowym klipem i w trasie

17 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało w Portugalii. Jak zapewniają muzycy, bawili się znakomicie, chociaż w użyciu był wielki młot. Co tak naprawdę Bemy robili podczas portugalskich wakacji, można się przekonać poniżej.

Jednocześnie zespół zapowiedział serię koncertów, które odbędą się przed końcem roku. Na żywo Bemy nadal promować będą debiutancki album „Grizzlin”.

Oto harmonogram występów:
21 listopada – Warszawa, Stodoła Open Stage
24 listopada – Gdańsk, Wydział Remontowy
1 grudnia – Kraków, Zaścianek
2 grudnia – Gliwice, Stara Fabryka Drutu
3 grudnia – Wrocław, Stara Piwnica
16 grudnia – Poznań, Blue Note

Zespół BeMy założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali na studia do Anglii, a po ich zakończeniu przenieśli się do Polski. Tutaj zaczęli rozwijać swoja karierę muzyczną. Zagrali na większości znanych festiwali. W kwietniu 2016 roku wydali swój debiutancki longplay „Grizzlin”, którego producentem jest Bogdan Kondracki.

W czerwcu 2016 roku BeMy zostali wybrani przez zespół Maroon 5 na swój support. Muzycy wystąpili w krakowskiej Tauron Arenie przed kilkudziesięcioma tysiącami osób. Rok 2017 muzycy głównie spędzili na koncertowaniu i przygotowywaniu drugiej płyty.