Beyoncé będzie miała bliźnięta

2 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka ogłosiła, że jest w ciąży, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaaokrąglonym brzuchem. – Chcemy się podzielić naszą miłością i radością – napisała pod fotką. – Zostaliśmy błogosławieni i to dwa razy. Cieszymy się, że nasza rodzina powiększy się o dwóch członków. Dziękujemy za wszystkie życzenia.

Blue Ivy, pierwsza córka rapera i piosenkarki, urodziła się w 2012 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, „Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child. Za swą twórczość dotąd zdobyła 20 statuetek Grammy. W tym roku otrzymała 9 kolejnych nominacji.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to „Magna Carta Holy Grail” (2013).