Beyoncé chce rodzić w domu

13 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Gwiazda i jej mąż raper Jay Z wydali podobno ponad milion dolarów, by stworzyć wokalistce warunki do domowego porodu. Do rezydencji artystów sprowadzono rozmaite sprzęty medyczne, w tym inkubatory. Wany pełne hi-techowych urządzeń przyjeżdżały do willi. – Stworzyli profesjonalny oddział położniczy – mówi informator „Daily Mail”. – Będzie też ambulans, by w razie czego zabrać ją do szpitala Cedars-Sinai.

Przypomnijmy, że para spodziewa się bliźniąt. Blue Ivy, pierwsza córka rapera i piosenkarki, urodziła się w 2012 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, „Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to „Magna Carta Holy Grail” (2013).