Beyoncé i Jay-Z jeżdżą na motorze po Kingston

22 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdorska para pojawiła się w stolicy Jamajki 20 marca. Beyoncé i Jay-Z realizują w Kingston wspólnie teledysk. Choć nie wiadomo do jakiej piosenki powstaje filmik, wiadomo, że za kamerą stanęła Melina Matsoukas, która wcześniej nakręciła wideo do piosenek Beyoncé „Move Your Body” i „Formation”.

Pod tym adresem można zobaczyć zdjęcia z Jamajki.

Beyoncé i Jay-Z zagrają 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy „On the Run 2”. Twórcy właśnie ogłosili 36 dat w Europie i Stanach Zjednoczonych. Tournée rozpoczyna się 6 czerwca w Cardiff w Walii, a skończy 2 października w kanadyjskim Vancouver. Bilety powinny być dostępne od 19 marca.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to „Lemonade” z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.