Beyoncé Knowles w „Różowej Panterze”

5 marca 2004
ok. 1 minuta czytania

W roli głównej zobaczymy tym razem komika Steve’a Martina. Projekt reżyseruje Shawn Levy na podstawie scenariusza Lena Bluma. Produkcją zajmą się Ivan Reitman, Tom Pollock i Robert Simonds.

Oprócz Martina w filmie pojawi się prawdopodobnie także Beyoncé Knowles, która miałaby wcielić się w rolę głównej podejrzanej pechowego inspektora Clouseau – piosenkarkę Xanię. Policja zaczyna się interesować nią, po tym jak jej partner – a przede wszystkim właściciel tytułowego szlachetnego kamienia – ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

W roli towarzysza niedoli detektywa zobaczymy gwiazdora kina francuskiego, Jeana Reno. Aktor zagra szofera Pontona, który został potajemnie wysłany przez komisarza policji, aby śledzić poczynania Clouseau.

Reno najlepiej jest znany z roli Leona Zawodowca z kultowego obrazu Luca Bessona. Ostatnio wystąpił w drugiej części „Purpurowych rzek” oraz w projekcie „Empire of The Wolves”. Knowles natomiast debiutowała na dużym ekranie w komedii „Austin Powers i Złoty Członek”. Wokalistka zagrała także w filmie muzycznym „The Fighting Temptations”.