Beyoncé zaśpiewa dla bliźniąt

27 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka podobno chce wkrótce wejść do studia i nagrać piosenkę zainspirowaną swymi dziećmi – bliźniętami i ich starszą siostrą, Blue Ivy.

Numer ma zapowiadać nowy longplay 35-latki. Amerykanka chce wydać płytę przed przyszłorocznym festiwalem Coachella, gdzie wystąpi w roli gwiazdy (w tym roku odwołała występ z powodu ciąży).

– Bliźnięta zainspirowały ją do tworzenia muzyki – twierdzi informator HollywoodLife.com. – Dzięki swym dzieciom jest przeszczęśliwa i chce to wyrazić w piosenkach.

Beyoncé ogłosiła, że jest przy nadziei w lutym 2017 roku. Dzieci urodziły się w czerwcu. Blue Ivy przyszła na świat w 2012 roku.

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, „Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.