Biffy Clyro wracają do Polski

10 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Trasa zaplanowana na październik 2021 roku zostaje rozszerzona o dodatkowe koncerty w Rzymie, Wiedniu i Warszawie. Oznacza to, że rockowe trio 25 października 2021 roku zagra w stołecznej Stodole.

W skład Biffy Clyro wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego \”Puzzle\”, który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list.

Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku.

Fani, którzy zamówią album \”A Celebration of Endings\” w oficjalnym sklepie przed północą w poniedziałek 17 sierpnia, otrzymają dostęp do przedsprzedaży.

Fani, którzy zamówili już album w przedsprzedaży, automatycznie otrzymają dostęp. Przedsprzedaż rozpocznie się od godz. 10:00 w środę 19 sierpnia przed sprzedażą ogólną, która rozpocznie się o godz. 10:00 w piątek 21 sierpnia.