Big Boi i Adam Levine jak para detektywów

21 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Panowie połączyli siły w piosence „Mic Jack”, za której produkcję odpowiadają DJ Dahi i DJ Khalil. Kawałek trafił już do serwisów stramingowych, np. do Spotifya.

Raper zaprezentował jednocześnie serię grafik wzorowanych na plakatach popularnych filmów i seriali akcji jak „Zabójcza broń”, „Bad Boys” czy „Policjanci z Miami”, gdzie razem z popowym wokalistą wcielają się w sławnych detektywów. Fotki można obejrzeć na Instagramie.

„Mic Jack” zapowiada longplay „Boomiverse”, który ukaże się w czerwcu. Na płycie ma pojawić się więcej gości, choćby Gucci Mane, CeeLo Green, a spośród producentów Dr. Luke, Scott Storch, DJ Dahi, Organized Noize. Big Boi wykorzysta też wokale nieżyjącego już Pimp C.

Hiphopowy duet OutKast, który Big Boi współtworzy z André 3000, w 2014 roku świętował 20-lecie studyjnego debiutu („Southernplayalisticadillacmuzik” 1994).

Na solowy dorobek Big Boia składają się płyty „Sir Lucious Left Foot: The Son of Chico Dusty” z 2010 i „Vicious Lies And Dangerous Rumors” z 2012 roku. Muzyk wydał też z projektem Phantogram longplay „Big Grams” (2015).

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.