Billie Eilish i ponad 35-kilogramowy wąż w nowym klipie

29 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Premiera krążka zaplanowana jest na 30 lipca. Teledysk do \”Your Power\” powstał w Simi Valley w Kalifornii. Warto podkreślić, że reżyserką jest Billie Eilish – jest to już czwarty klip, w którym artystka pełni tę rolę. Eilish skomponowała \”Your Power\”, a za produkcję odpowiada jej brat Finneas.

– To jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam – zapewnia młoda gwiazda. – Odsłaniam bardzo osobistą część siebie, publikując ten utwór, bo jest on naprawdę bliski mojemu sercu. \”Your Power\” opowiada o wielu różnych sytuacjach, których doświadczyliśmy lub które sami przeżyliśmy. Mam nadzieję, że ta piosenka zainspiruje zmiany. Staraj się nie nadużywać swojej mocy.

Tracklista
1. Getting Older
2. I Didn’t Change My Number
3. Billie Bossa Nova
4. my future
5. Oxytocin
6. GOLDWING
7. Lost Cause
8. Halley’s Comet
9. Not My Responsibility
10. OverHeated
11. Everybody Dies
12. Your Power
13. NDA
14. Therefore I Am
15. Happier Than Ever
16. Male Fantasy

Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodszy artysta, który zdobył cztery nagrody Grammy w najważniejszych kategoriach. Zgodnie z przewidywaniami 18-latka odebrała nagrody za piosenkę roku, album roku, kompozycję roku oraz dla nowej artystki. Sukces zawdzięcza płycie \”When We All Fall Asleep, Where Do We Go?\” (2019) oraz singlowi \”Bad Guy\”. Artystka nagrała też piosenkę \”No Time To Die\” do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda – \”Nie czas umierać\”. W listopadzie 2020 roku wypuściła nowy singiel \”Therefore I Am\”.