Billie Eilish ma siłę

28 kwietnia 2021
ok. 2 minut czytania

\”Your Power\” to pierwsza zapowiedź nowej płyty Billie Eilish. Piosenka pojawi się na drugim albumie gwiazdy muzyki pop \”Happier Than Ever\”. Krażek ukaże się 30 lipca.

Billie Eilish – \”Happier Than Ever\” – lista utworów:
1. Getting Older
2. I Didn’t Change My Number
3. Billie Bossa Nova
4. my future
5. Oxytocin
6. GOLDWING
7. Lost Cause
8. Halley’s Comet
9. Not My Responsibility
10. OverHeated
11. Everybody Dies
12. Your Power
13. NDA
14. Therefore I Am
15. Happier Than Ever
16. Male Fantasy

\”Happier Than Ever\” to następca świetnie przyjętego \”WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?\”. Podobnie jak w przypadku debiutu, \”Happier Than Ever\” w całości zostało napisane i wyprodukowane przez Billie Eilish i jej brata Finneasa, w Los Angeles, bez udziału innych songwriterów czy producentów.

\”Happier Than Ever\” będzie dostępne w serwisach cyfrowych oraz w kilku formatach fizycznych, m.in. CD, LP i ekskluzywnym winylu. Billie Eilish zyskała rozgłos za sprawą singla \”Ocean Eyes\” w 2015 i od tej pory przekracza kolejne bariery za sprawą swojej twórczości łamiącej wszelkie konwencje gatunkowe. W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album \”WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?\”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200 w Stanach oraz innych listach sprzedaży w 17 krajach. Stał się także najpopularniejszym albumem roku w serwisach cyfrowych. Krążek został w całości napisany, wyprodukowany i nagrany w rodzinnym domu Billie w Los Angeles wspólnie z bratem Finneasem.

Billie Eilish – “Your Power\”The new song and music video from the forthcoming album “Happier Than Ever\” are out tomorrow at 9am PT. pic.twitter.com/cOlOilxpgp— billie eilish (@billieeilish) April 28, 2021