Bitamina zaprasza na koncert na plaży

17 lipca 2020
ok. 2 minut czytania

Plaża, powietrze, trawa i muzyka. Nowe miejsce na mapie wybrzeża zaprasza na cykl koncertów ulubionych polskich wykonawców. Sesje live będą miały swój początek już w niedzielę, 26 lipca. Tego dnia o zachodzie słońca na plaży zagra Bitamina.

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Drogi założycieli Bitaminy, Amara i Mateusza, skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo później dołączył do nich Piotr.

Ich pierwszym album \”Listy Janusza\” był utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierając się o jazz, i pełen gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo \”Plac Zabaw\”. Wywołał spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami – powstał instrumentalny album \”C\”, gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakując samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to \”Kawalerka\”, kontynuacja \”Placu Zabaw\” – album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół zaprezentował piątą płytę \”Kwiaty i Korzenie\”. Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.

Bilety:
I pula – 39 zł
II pula / III pula – informacje wkrótce

Wejściówki dostępne w przedsprzedaży od czwartku (16.07, godz. 12:00) na: www.biletomat.pl, www.ekobilet.pl/illegalbreaks.com i www.goingapp.pl.