Blackpink jedzą lody z Seleną Gomez

28 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł \”Ice Cream\”. Współautorką kawałka są Ariana Grande i Victoria Monét. Utrzymany w pastelowych kolorach klip do piosenki, w którym nie brakuje lodowych motywów, można obejrzeć poniżej.

Debiutancki album Blackpink ukaże się 2 października 2020 roku. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór \”How You Like That\”. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką \”Square One\” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów \”Square Up\” oraz \”Kill This Love\”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, \”Rare\”, miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach \”Truposze nie umierają\” Jima Jarmuscha i \”W deszczowy dzień w Nowym Jorku\” Woody\’ego Allena. Niedawno zapowiedziała udział w komediowym serialu \”Only Murders In The Building\” z Martinem Shortem i Steve\’em Martinem.