BLACKPINK wracają na piątą rocznicę

15 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

Południowokoreańska grupa wrzuciła dziś do sieci zapowiedź projektu \”4+1\”. Tytuł zdaje się nawiązywać do liczby wokalistek, podczas gdy dodatkowa jedynka to pole do popisu dla wyobraźni fanów. Zapewne przed rocznicą, która przypada 8 sierpnia dowiemy się więcej o nowym wydawnictwie grupy.

Ostatnio panie z BLACKPINK były zajęte solowymi projektami. Rosé wydała debiutancki singiel \”R\” w marcu. Płyta sprzedała się w nakładzie pół miliona egzemplarzy tylko w kwietniu. Miesiąc później singiel \”R\” uzyskał status platyny. Lisa ma ujawnić materiał solowy w tym miesiącu.

\”This Album\”, pierwsza płyta BLACKPINK, ukazała się 2 października 2020 roku. Album promował m.in. singiel \”Ice Cream\” z Seleną Gomez.

BLACKPINK debiutowały w 2016 EP-ką \”Square One\” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów \”Square Up\” oraz \”Kill This Love\”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

#BLACKPINK 5th ANNIVERSARY [4+1 PROJECT]More info @ https://t.co/W1vLIdbfgI#BLACKPINK #블랙핑크 #5thANNIVERSARY #4PLUS1_PROJECT #YG pic.twitter.com/nMbM58GRKv— BLACKPINKOFFICIAL (@BLACKPINK) June 15, 2021